ΝΕΟ WEBEX ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 04-03-2021

Από αύριο Πέμπτη και μέχρι 16-3-2021 το ωρολόγιο πρόγραμμα του Γυμνασίου Αθικίων αναπροσαρμόζεται και θα διεξάγεται μέσα από την πλατφόρμα τηλεκπαίδευσης webex.
Παρακάτω φαίνεται το πρόγραμμα που θα ισχύει καθώς και οι ώρες μαθημάτων και διαλειμμάτων.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι μαθητες/τριες του Β1 και του Β2 τις ωρες Αγγλικών θα σπάνε σε Αρχάριους και Προχωρημένους ακριβώς όπως φαίνεται στο πρόγραμμα. 1η ώρα Αγγλικά Προχωρημένοι και Γυμναστική οι Αρχάριοι. Μετά αλλάζουν τα τμήματα την 2η ώρα!

Παρακαλώ μελετήστε το προσεκτικά, το πρόγραμμα αλλά και τα links των webex τάξεων των καθηγητών έχουν σταλεί και στα email των μαθητων/τριων.
Οι μαθητές/τριες να κατεβάσουν το αρχείο pdf με τα links των τάξεων των καθηγητών στον ΗΥ-tablet-κινητό τους ώστε, αν η η-ταξη δεν λειτουργεί κάποια στιγμή, να τα έχουν ανεξάρτητα και να μπορούν να εισέρχονται στις τάξεις των καθηγητών.

2020-12-07 mathites